Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gonosz énem elnyomja a jót,...

KISS BZS kérdése:

A gonosz énem elnyomja a jót, mit tegyek? (A többi részletesen lent)

Figyelt kérdés
Két énem van, az egyik "jó", a másik " gonosz. A jóról nem ejtenék szót, viszont a gonoszról igen. A gonosz énem idegesség hatására jön elő belőlem, és olyankor egy teljesen másik embernek érzem magam, aki csak ölni akar, és azt látni ahogy mások a fájdalomtól szenvednek, és én akarom okozni nekik a fájdalmat. Ma eléggé előjött belőlem ez az érzés és elképzeltem azt, hogy számomra minden fontos embert, családtagot, barátot megkínzok, majd utánna megölöm őket. A legrosszabb az volt, hogy miközben magam elé képzeltem ezeket a jeleneteket, mosolyogtam és nevettem rajta, egyfajta kielégítő érzés volt és nagyon tetszett. A jó hír ezzel kapcsolatban az, hogy ez az énem csak magasan fokozott idegességre, félelemre és depresszió hatására tör ki belőlem. A rossz hír, hogy egyre gyakrabban érnek egyszerre az előbb említett dolgok. Mit tegyek, hogy lenyugodjak ilyen esetekben, ha előtörne belőlem? ( komoly válaszokat várok.)

2016. ápr. 4. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ismerős, én is jártam már így :)


Fel a fejjel, a jó talán győzni fog majd :)

2016. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Üdv! Rendesen megréműltem tőled. Komolyan. Szerintem ha véget akarsz vetni ennek , akkor ajánlom menny el orvoshoz. Ezt nem bántásként ìrom!! Komoly dolgok lehetnek a háttérben ha ilyet hoz ki belőled a feszkó!! Hidd el az én kiskorom szarabb volt mint akárkié... Nálam a depresszió és a halál félelem ütött ki, tűrtem azt gondoltam idővel elmúlik de nem majd elmentem orvoshoz!! Sokkal jobban vagy már és nincs semmi bajom!! Gondold meg mert ez urrá lesz rajtad!!!
2016. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!