Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gonosz velem?

Miért gonosz velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy suliba járunk és edzés társak vagyunk. Soha sem köszön és nagyon köcsög akkor is amikor én kedvesen válaszolok neki. Kb. amióta ismer azóta ilyen velem s nem tudom, hogy miért, jó formán nem is ismer, semmit sem tud rólam, semmivel sem ártottam neki. Nagyon rosszul esik nekem, hogy ilyen velem, mindig csak idegesít és cseszeget mindennel. Miért van ez? 14/L

Ő 9.-es fiu.



2016. febr. 10. 20:13
 1/3 Allycica222 válasza:
lehet hogy csak szimplán köcsög és minenkit csesztet mert ez a "menő" vagy az is lehet hogy bejössz neki csak így mutatja ki vagy lehet hogy alapból ilyen a személyisége :/
2016. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De más lányokkal s másokkal kedves de velem nagyon köcsög...
2016. febr. 10. 20:36
 3/3 anonim válasza:
Akkor szerintem tuti hogy bejössz neki 😃 A fiúk azt szeretik ha egy lány kihívást jelent. És ha nem fogod csípni a gyereket majd közeledni fog hozzád szerintem😀😉 De neked amúgy bejön a srác?
2019. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!