Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom majd megoldani a...

Hogy tudom majd megoldani a kiránduláson?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya a fejem pattanások miatt (tényleg elég durva) és az osztálytársaim még nem láttak smink nélkül szóval nem tudják milyen csúnya és kigúnyolnának. Május végén megyünk kirándulni 5 napra és nem tudom hogy oldjam meg hogy ne vegyék észre:( Mert ugye azért kellene hagyni levegőzni a fejem... És nem moshatom le miután mindenki lefeküdt aludni és felkelni hajnalba hogy kikenjem magam... Mit csináljak?
2016. ápr. 5. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj, ilyenkor a tinik feje nagyrészt ragyás, senkit sem érdekel, és biztos nem olyan rossz. Szerintem, nem érdemes amúgy sem alapozóznod, mert szerintem tisztában vagy vele hogy az még több pattanást okoz.
2016. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
érdekes hogy rajtam kívül szinte senkinek sem... így elég szar. vagy csak nagyon kevés
2016. ápr. 5. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk uyan ebben a szituációban vagyok, 2 naposra megyünk fürdeni és a hátam, de másnak is szóval nem hiszem hogy bárkit zavar
2016. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!