Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet valahol...

Magyarországon lehet valahol olyant ahol orvosi jelenléttel, golyóálló mellényben, meglövetni magunkat?

Figyelt kérdés
Az életemet úgy élem, hogy kisebb nagyobb célokat tűzők ki és valósítom meg! Szeretem a veszélyes, adrenalin szintet növelő (legális) kihívásokat. Nem rég egy filmben láttam, hogy meglőnek egy embert akin van golyóálló mellény. Célnak ugyan nem tűztem ki, de érdekelne. Tudom jönni fognak a hülye hozzászólások, de ne felejtsétek el, úgy élünk igazán ha álmokat váltunk valóra és célokat teljesitünk.

2016. ápr. 6. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Kizart dolognak tartom, hogy hivatalos korulmenyek kozott ilyet te talalj a mai Magyarorszagon.


Es megis ki fogja vallalni a celzast? En lottem mar fegyverrel, tobbszor is (kulfoldon elek, van ra lehetosegem:) es eleg pontosan tudok celozni, de nem ment el az eszem, hogy megtegyem, mert gondolj bele, mi van ha pont akkor talalok melle es peldaul fejlovest kapsz. Neked nem valt valora az almod, en meg mehetek bortonbe emberolesert. Raadasul a kalibertol es a mellenytol fuggoen kaphatsz egy akkora utest, hogy a behatas miatt hanyatt esel es bevered a fejed. De akar bordatoresed is lehet. Tenyleg kell az neked? Ugy erzed attol izgiz az elet?


Az almokkal nincs semmi gond, en is imadom oket valora valtani, de a magunk meglovetese szerintem pont nem egy alom, hanem egy uber gaz aberracio. Eluttetni magad busszal nem akarod? Vagy megkerni valakit, hogy folytson meg, es a doki majd ujraeleszt?


Menj el motorozni es menet kozben engedd el a kormanyt, lesz majd olyan adrenalin rush-od, hogy a gatyadba elvezel. ;D

2016. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!