Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Far Cry Primal miután feltelep...

Far Cry Primal miután feltelepítettem, elindítottam a játékot, de sajnos valamiért nem akart elindulni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Feljön egy ablak és elkezd karikázni, mintha épp betölteni készülne, aztán ez az ablakocska eltűnik és visszatér a Uplay-es account oldalra. A debug.log-ban ezeket a hibaüzeneteket írja ki nekem, miután megpróbálom elindítani a játékot:


[0406/184735:ERROR:renderer_main.cc(200)] Running without renderer sandbox

[0406/184735:INFO:CONSOLE(65)] "No routes for message MessageLastPlayedGameUpdated", source: uplay://localhost/ui/javascript/utils/commands.js (65)

[0406/184755:ERROR:renderer_main.cc(200)] Running without renderer sandbox


Semmilyen hibaüzenet v. bármilyen hibaüzi ablakot nem dob ki a játék a 'leállás' után.

Rákerestem erre a hibaüzenetre (renderer féle hibára), hogy hátha másnál is jelentkezett, de csak egyetlen egy hivatkozást találtam ezzel kapcsolatban, ott is azt írták, hogy állítólag ez azoknál jelentkezik, akik átváltottak Win7-ről Win10-re (v. valami ilyesmi). Na, most ez ha igaz, akkor nem értem, mert én nem váltottam át 10-re. Win7 Ultimate-em van.

Már a videokártyát is frissítettem, a tűzfalamat be is zártam, hogy még véletlenül se zavarja, egyszerűen nincs már ötletem, hogy mi lehet a gond.


Tudtok esetleg valamilyen megoldást mondani?


Konfiguráció:

Proci: 8 magos OctalCore AMD FX-8320

Videókártya: Gigabyte GTX960 (4 GB memória)

Rendszer memória: 8 GB

Win7 Ultimate



2016. ápr. 7. 05:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!