Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó ez a világnak, hogy...

Miért jó ez a világnak, hogy minden hol a meztelen, csöcsét-seggét kirakó leányokat lehet látni minden hol?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A világnak nem tudom miért jó, csak azt, hogy nekem miért. :)
2016. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Baromira nem jó, sőt.. Én ahogy látom leginkább a szeretéhség veszi rá az nőket erre, meg az önbizalomhiány. Ezzel ők értéktelenné, vagy szexuális eszközzé válnak ugyan a férfiak szemében, de legalább "jó csaj vagyok mert megbámultak/rám dudáltak" stb.. A férfiaknak nem tudom miért jó, sosem értettem őket :-) Szerintem csak rosszabb, mert állandóan fel vannak izgulva és frusztráltak, nem tudnak koncentrálni meg hasonlók, de ők tudják. Ja és egyébként ez csak a nyugati világban van így, keleten még van jelentése az erkölcs szónak. Szerintem elég rossz irányba tart a világ, és nem hiszem, hogy ez lenne a követendő példa.
2016. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy az ilyeneknek megvan mindenük, körülöttük hever az egész világ, hogy lehet még ezekután is szeretetéhesnek maradni, vagy hogy nem éri be azzal ami van. Pl egy ilyen leányzót körbevesz mindenki, megkap mindent amit csak akar, elér sok mindent ami akar, nem értem, hogy jut oda ebből kiindulva hisztizve sajnálkozva, hogy neki kevés meg milyen nehéz neki
2016. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert az miért jó , hogy sorozatgyilkosokat 10-20 év után kiengednek? :D

Nem jó...de ilyen a világ.

2016. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!