Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van ciki, vicces,...

Kinek van ciki, vicces, megalázó meztelen sztorija?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 09:29
 1/8 anonim válasza:
45%
nekem, amikor egyszer kikaptam látogatók elött
2015. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én egyszer meztelenül mentem haza. Azóta több mint 40 év telt el, de még ma sem tudom, hol hagytam el a ruhámat.
2015. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
76%
Meztelen nyitottam ajtót a gázóraleolvasó hölgynek. És nem volt meglepett arca. :D 21/F
2015. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
31%
Én egyszer meztelenül fürödtem, szerintem ciki
2015. szept. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Most 2019.aug nyári szünetben történt hogy elutaztunk egy horvát országi campingbe. Megkérdeztem anyámékat elmehetek e felfedezni a campinget? Ez a felfedezés kb este 11 kor kezdődött meg. Elindultam rollerrel a tenger parton és hirtelen megláttam egy ugráló várat a vízen. Mivel éjszaka senki sem figyel rá és nem kell fizetni ezért gondoltam hogy ugrálok rajta egy kicsit. Aztán eszembe jutott hogy nincs rajtam fürdő ruha csak egy kis naci,triko. A trikót levettem a nacit magamon hagytam. Felmentem és ugráltam, nagyon szeretnek az ugró részéről szaltókat ugrani és fejeseket. Most is azt tettem. Viszont az egyik fejesnél lejött a nacim...

kerestem de nem találtam..(gondolom elsüllyedt) így tök meztelenül másztam vissza. Mivel éjszaka volt mindegy volt hogy pucér vagyok mert nem lát meg senki és éjszaka úgy is tök kihalt az egész camping. Így csupaszon folytattam a játékot... aztán kifeküdtem a tetejére pihenni. Egyszer csak zenét hallok a vízen... egy jacht parkolt oda. Én gyors le lapúltam a tetején az ugráló váro nehogy meglássanak így. A jachton egy kis csapat öreg ült és beszélgettek. Gondoltam gyors lemászok hogy elmehessek. Viszon tiszta víz volt és elcsúsztam balszerencsémre nem a vízre hanem az uráló másik részére estem nagy puffanássla. Nagyot JAJ dultam erre mind ide néztek és oda világítottak reflektorral hogy mi volt ez. Látták hogy ott ugrok a vízbe tök csupaszon. Futottam a rolleremhez, és gyors haza iszkoltam. HATALMAS mázlim volt hogy már a szüleim aludtak. [Ez nagyon ciki volt még most is ég a pofám]

14/l

2019. aug. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyszer az öltözöben magam köré csavartam egy törcsit öltözáshaz és leeset rólam a többi fiú előtt
2019. aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Egyszer át mentem a lány osztály társamhoz látogatóba csak ő volt otthon senki más. Mikor oda értem a házukhoz nyitva volt a kapu, bementem. Megálltam az ajtó előtt nyitva volt. Kezdtem levenni a cipőmet mikor látom hogy az emeletről jött le a lány könyvel a kezében de teljesen meztelenül, és le ült a kanapéra egy fura pózzal. Nem vett észre engem. Elkezdtem hátrálni mert nem akartam bunkón őt bámulni. Csak hogy mögöttem volt 2 lépcsőfok és hátra estem a csuklómra. Nagyont koppantam a földön és fel JAJ- dultam. A lány le tette a könyvet és látta hogy ott ülök a földön a csuklómat fájlalva. Mikor oda néztem láttam hogy meg állt benne az ütő😂 hogy láttam meztelenül. Aztán felsegített, és adott jeges borogatást rá. Ő addig felöltözött.

Utána csak csönben ültünk. Nagyon kínos volt.

2019. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ciki nem volt, kis gyerek korom óta meztelenkedő típus voltam tóparti strandon majdnem kamaszodtam mindig meztelenkedtem, táborban is osztály társak előtt is simán meztelenkedtem, szobába 4 voltunk egyikőjüket sem zavarta hogy simán meztelen is aludtam, egyik este készülődtünk aludni egyik osztály társam hülyéskedést rá feküdt az ágyamra, közbe nem figyeltem ágy végénél voltam, ő meg fejjel felém le akartam ülni ahogy le ültem véletlen telibe az orrára ültem, többiek ki is nevették, csóri meg nagyon kínosan érezte magát, mondta telibe orrára ültem, mondtam igen éreztem én is, mondta nincs baj, mondta legalább zuhanyzás után lettem volna, tudta kb 2 percel előtte voltam nagy wcn, tehát többieknek vicces volt, neki kellemetlen.
2022. márc. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!