Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikrós popcorn (Mogyi márka...

Mikrós popcorn (Mogyi márka asszem) nagy gond lenne a diéta szempontjából?

Figyelt kérdés
Tudom, mérték, sport mellett semmi nem gond, de mégis mennyire gond, ha eszek egy ilyen "zacskóval"? 3 hónap alatt közel 30 kg-ot fogytam drasztikus sport és szinte "normális" étkezéssel, csak annyi, hogy kevesbbet a megszokottnál (1000 kcal kb naponta). 90 kg vagyok jelenleg és érthetően nem szeretném vissza hízni, ezért is félek bármiféle ilyen ételek megevésétől.

2016. ápr. 9. 00:47
 1/3 szántóvető ***** válasza:
ha ennyit fogytál akkor ideje megállnod,az sem baj ha 1-2 kiló visszaugrik.a karamellás nagyon finom.
2016. ápr. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
75-85 kg a célom, gyors fogyás miatt a bőröm a hasamon kicsit csúnya. Nem annyira túlzottan, de látszik, hogy nagyon kövér voltam.
2016. ápr. 9. 03:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még odaírni, hogy tartani szeretném inkább a 80 kg körüli súlyt, mert a műtét is felmerült bennem, illetve kondizást szeretném elkezdeni és majd úgy kialakítani testsúlyom izommal.
2016. ápr. 9. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!