Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek moziba fogyókúra közbe?

Mit egyek moziba fogyókúra közbe?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok , kb 2 hónapja , de most a barátnőimmel megyek moziba. A popcorn hízlal , bár még kis adag belefér , a cola is nagyon egészségtelen . Szerintetek mit vigyek/vegyek? /14 L/

2014. márc. 17. 22:06
 1/10 anonim válasza:
68%
Semmit.
2014. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%

Épp ezt akartam volna mondani én is mint bájos Hermione kisasszony.

De ne egyél csak igyál. Citromos vizet.

2014. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem kötelező enni meg üdítőzni a moziban, ásványvizet tutira lehet kapni, ebédelni meg lehet előtte vagy utána :D
2014. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Van valami előírás, hogy a moziban kötelező enni? Miért? Én viszonylag sokszor megyek moziba, de állítom, hogy nagyon is jól elvagyok kaja nélkül.
2014. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak mindenkí fogyókúrázna. Borzalmasan zavar, hogy már a film előtt mindenki hársog, csàmcsog, szürcsöl, zacskókkal csörög... mintha évek óta nem ettek-ittak volna. Nem is nagyon értem, hogy a nagy kajálás közepette hogyan van idejük a filmvászonra felpillantani. Ne egyél semmit, kivételesen koncentrálj a filmre.
2014. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Most filmet nézni mész vagy enni??

Nem célravezető az össze-vissza evés! A táplálkozásban valami rendszer kellene, hogy legyen, és akkor nem lenne szükség fogyókúrára.

De ettől eltekintve sem egészséges dolog egy fejlődőfélben lévő szervezetet fogyókúrával sanyargatni. Inkább a testedzés. Az még formál is.

Nem bántásból, hanem tapasztalatból mondom.

39/N

2014. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Heti egy csaló napod legyen, amikor nincs semmi bármit megehetsz amit megkivánsz (nekem ez átlag a vasárnap), viszonylag ésszerű keretek között, szal nem egész nap eszel, de tényleg amit megkivánsz legyen az egy tábla csoki is megeszed. A többi nap viszont csak vizet iszol és normálisan eszel, minden étkezésre.
2014. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én töpörtyűt ropogtatnék.


A kólával, kukoricával szemben nagyon alacsony az inzulin indexe.

2014. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy felezitek popcornt. A mozi ital ideálja tényleg a cola, de senki nem néz rád furán ha vizet iszol.
2014. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek . Most sokan mondták az almachipset is :)
2014. márc. 18. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!