Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok nekem valami kevésbé...

Tudtok nekem valami kevésbé hizlalót popcorn helyett mondani?

Figyelt kérdés
Pénteken moziba megyek, és nem szeretnék popcornnal csalni, viszont azt nem bírnám ki hogy mellet popcornt esznek én meg semmit. Valami alternatív megoldás (ha lehet kcal számmal együtt)

2013. aug. 31. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Puffasztott búza. Egy szelet kb. 35 kcal (gyártó függő). Vagy puffasztott rizs, majdnem ugyanannyi, kicsikével több.

Vagy készíts valami egyszerű salátát vagy zöldség mixet. Itt te válogatod az alapanyagokat. Inkább az a kérdés, hogy mit engednek kintről bevinni a moziba.

2013. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz sem meghízni, sem belehalni, hogy a moziban alkalmanként popcornt eszel ( Gondolom nem mindennap jársz moziba). Ha nagy ritkán eljutsz moziba, ezt nyugodtan engedd meg magadnak! A mozi úgy az igazi, ha az ember popcornt rágcsál közben.
2013. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És aki nem szereti a popcornt , az mit rágcsál közben ?:D
2013. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sowilo ***** válasza:
Rágógumit.
2013. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a boltba sótlan, natúr kész popcornt, az egy fokkal jobb talán (bár nem olyan finom:D De mégis rágsz valamit) Ha meg nem találsz, akkor egyél, és élvezd ki azt a másfél órát aztán tornázz egyet. Semmi bajod nem lesz tőle..:D
2013. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!