Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolc és környéki animések?...

Miskolc és környéki animések? Mi a kedvencetek? Többi lent 17/L

Figyelt kérdés

Hali :D

Kíváncsi vagyok van e itt is valaki esetleg...nagyjából az én korosztályomból :D nem nagyon tudok senkivel animékről beszélni és jó volna azért néha valaki xDD

Nektek mi a kedvenc animétek, vagy mit néztek épp? :D

Nekem nagy kedvenceim a Clannad, Kaichou wa maid-sama, Death Note, Anohana,Shingeki no Kyojin, Tokyo Ghoul stb stb :3



2016. ápr. 9. 19:55
 1/7 anonim válasza:

Szia

Nekem a kedvencem Kaichou wa maid-sama,Vampire knight / goult, Fairy Tail, Eyeshield 21 ... stb.

2016. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Vampire Knightot nemrég néztem meg, habár kedvenc nem lett. Meg elég befejetlen is szerintem,lehet érdemes lenne a mangáját elolvasnom :D
2016. ápr. 10. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia a kérdésedre válaszolva, nekem abszolút kedvencem a Clannad, abban a kategóriában. De sok más iskolai életes, romantikus animéket ismerek/keresek. Viszont amik más más őőőő stílusúak pl: Tokyo Ghoul,Attack on Titan,Ben-To, Fullmetal Alchemist - és a többi évada/ Movie-ja...Fullmetal Panic/Fumoffu..You lied me april az szép kis történet :3 ..Elfen Lied is nagy kedvenc, Inuyasha.. Na mindegy érted,,, Ha baszélgetni akarsz ezekről is szólj :D 23 éves srác vagyok jah Miskolc környék béli :D
2016. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha tudsz angolul, ajánlom a [link] oldalon található profilom, onnan mindent megtudsz ;) Egyébként abszolút favorit: Nichijou és Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

19/F Miskolci Egyetemen

2016. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ohh ezeket nem ismerem :D majd utánuk nézek már csak kíváncsiságból is ^.^
2016. ápr. 11. 14:51
 6/7 anonim válasza:

Szia ^^

Nálam a kedvencek közé tartozik a Noragami, Shingeki no Kyojin, Kuroko no Basuke, Ore Monogatari, Naruto meg még van egy pár..:D ha gondolod írhatsz nekem is. :3

19/L Miskolc

2016. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szija ^^

*jelentkezik*

Kedvenceim a Ookami Shoujo to Kuro Ouji, Death Note, sao, Régebben a narutot is szerettem :)

Meg még az anime filmeket szeretem, mint a 5 centimeters per second, vagy a Patema inverted ^^


19/F

2016. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!