Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik autósiskola?

Melyik autósiskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos már jópár hónapja nézegetem, hogy melyik autósiskolába kéne jelentkezni, csak az a helyzet, hogy az összesről olvastam hideget-meleget.

Dunaharaszin és Budapest: 20., 19., 18. kerületeiben, melyik autósiskolát javasolnátok? Nagyra értékelném ha esetleg valakinek van személyes tapasztalata. Őszintén szólva olyat nem szeretnék, hogy nem tanítanak rendesen, vagyis önhibán kívül megbuknék a vizsgán, viszont olyat se, hogy csak egy 20.000-essel zsebbe engednek át. A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 10. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, NEM az autósiskolában vizsgázol, így a kenőpénz nem attól függ.


'tanítani' végülis mindegy, hogy hogy tanítanak, mert a legtöbb helyen vehetsz egy könyvet ami többet ér, mint a tanárok maguk.


Egyet tudok javasolni: Papp Autós iskolába ne menj semmiképpen.

2016. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csiga és Konflis autósiskola között gondolkozok, ha ez mond valamit.
2016. ápr. 10. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
A csigáról hallottam, egy ismerősöm tapasztalatai alapján én azt választanám.
2016. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia


Likedrive! Én ma raktam le a kresz vizsgát. Egy hónapja kezdtem holnapután már vezetni megyek. Minden nap 2 órát. Én ezt ajánlom nem csalódtam. Csigánál irtózatos várakozás van a vezetésre

2016. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva a várakozás nem is zavarna, mert még nyár előtt le szeretném rakni a KRESZ vizsgát és csak szemptembertől mennék vezetni. Vagy ennél is nagyobb várakozási idő van?
2016. ápr. 12. 19:20
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Ha még aktuális, akkor javaslom a Hirják autósiskolát. Az egész családom náluk tette le, mindenki átment elsőre. Én pont egy éve kezdtem (ha jól tudom 3 havonta indítanak tanfolyamot, talán április végén indul a következő), és augusztus végén forgalomból vizsgáztam, szeptemberben már kézhez kaptam a jogsimat. Valahol hónapokat kell várni autóra, ezért mondom. És tényleg nem a lehúzásra mennek.

Én a csigáról (anyagilag nem éri meg, barátnőmtől egy rakat pénzt beszedtek) és a konflusról (állítólag az oktatók bunkók, kikezdenek a csajokkal, stb) rosszakat hallottam.

2016. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Likedriveba ne menj. Nagyon lehúzós. Oké, hogy tele vannak jó visszajelzésekkel, de már ez is gyanús nem?:D Ha megnézed kb mintha az összeset ugyanaz írta volna: Istenkirálynak nevezik bulya sanyikát, aki egyébként az oktatóival együtt kamukázik és csak lehúz.
2018. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Te kedves utolsó! Ezt honnan tudod beiratkoztál? Befizetted a pénzt és eljutottál egy oktatóig is?? Ne általánosíts ha lehet!
2018. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát, én speciel a Bulya Sándornál tanultam vezetni, és tényleg "Istenkirály" :)


A kettővel előtti kommentelőnek: megnéztem a likedrive facebook értékeléseit, (esküszöm, nem én írtam mindet :D) De elég nagy meló lett volna évekig építeni a kamuprofilokat, hogy aztán egyszercsak jó értékelést írjanak a likedrive-nak :)) Úgyhogy le is írom a saját élményeimet, mert ezt a rosszmájú komment tök igazságtalan sztem.


Szóval: Sanyinak köszönhetem, hogy harmincX évesen, rengeteg félelem után be mertem ülni egyedül is a kormány mögé, és vezetek azóta is lelkesen.


Figyelemzavaros vagyok és baromira tudok stresszelni, amikor is kapkodok... Ja, és akkoriban erős közlekedési fóbiám volt, még a vonaton is féltem. Mindenki azt hitte, hogy én aztán sohasem fogok vezetni... :) Én is, de aztán muszáj volt belevágni. És már az első forgalmi órát imádtam.


A vonaton persze azóta is kicsit még félek, mert ugye azt nem én irányítom, és kiszolgáltatottnak érzem magam...


Nincs egyébként a Sándor oktatási módszerében semmi trükk, nem tesz csodát a ő sem, egyszerűen csak azt éreztem végig az órák alatt, hogy egy nagyon nyugodt, nagyon jó kisugárzású ember mellett vagyok, biztonságban, aki valami érthetetlen oknál fogva, HISZ abban, hogy ez nekem menni fog... És ettől én is hinni kezdtem magamban. Neki volt igaza.


Rá tud hangolódni a tanulóra, és ez egyszerűen érződik. És arról nem is szólva, hogy nem tudtam felbosszantani: kétszázadjára is megmutatja, hogyan lehet finoman váltani, vagy könnyen parkolni. Vagy kanyarodás közben nem elcsapni a biciklist :-o neadjisten... :))) Szerintem csak simán szereti, amit csinál.


Úgyhogy én nagyon rosszindulatúnak érzem ezt a "bulya sanyikás" megjegyzést. Minden vezetni kezdő ismerősömet ő tanítja azóta, és a gyermekemet is ő fogja, remélem egyszer... :)

2018. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!