Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az angol szöveg helyes? ->

Ez az angol szöveg helyes? ->

Figyelt kérdés

hi:)

I say thank you for the compliment nicely :)

I have a friend on the other hand. I do not can in English perfectly unfortunately :S

till when will you be in Budapest? I from Budapest onto a hour I inhabit it in a city

thanks, how you wrote


magyarul ez akarna lenni, hogy

SZia :)

köszönöm szépen a bókot(bár lehet csak simán köszönöm is)

De van barátom és angolul sem tudok perfektül sajnos :S

Mikor jösz Budapestre?Én Budapesttől egy órányira lakom egy városban

Köszi, hogy irtál :)


köszönöm :) szóval ezt kéne angolul helyesen :S a forditó, amit használlok a neten, nem szokott teljesen jó válaszokat adni és gyanitom ez sem az , sőt :D


2010. ápr. 6. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem helyes :D nem vagyok valami fantasztikus angolból, mert még csak pár hónapja tanulok, de amit kiszúrtam elsőre az ez a: "I do not can" ez mi?:DD miért nem i can't? :D meg még más hiba is van benne sztem, de nem akarom rosszra kijavítani őket úgyhogy bocs, én ebbe nemtok segíteni..D:
2010. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt valami fordítógéppel fordítottad? :D

Egyébként én sem vagyok angolzseni, szóval nagyon félek belejavítani.

Szerintem azt, hogy "köszönöm a bókot", lehetne simán "Thank you for the compliment." mondattal kifejezni.

I have a boyfriend (gondolom, olyan barátra gondoltál) and unfortunately I can't speak English very well. When will you come to Budapest? I live one hour's drive from Budapest. Thanks for you wrote.

Még egyszer kiemelem, hogy én sem tudok annyira angolul, de szerintem valahogy így lehetne helyesebb. De lehet (sőt, biztos), hogy ebben is van hiba. :S

2010. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magadtól lefordítani. Egyik, hogy biztos jobban fordítod (akár szótárral is), mint ami itt van, másik, hogy így nem tanulsz belőle. Ez nem túl nehéz. Az ilyen alapokat tudnod kell, és nem hiszem, hogy meg fog buktatni a tanár, ha hibázol, de ha ezt viszed be, akkor látni fogja, hogy ez fordítóval van, mert annyira lehetetlenek vannak benne, amiket sem magadtól, sem szótárból nem fogsz beleírni! :D
2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11:52 helyes :) legalabb is ertheto :)
2010. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

igen, forditó :D ami hát nem éppen a legjobb :S

2010. ápr. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!