Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgára hol tudok...

Nyelvvizsgára hol tudok készülni? Milyen oldalakon gyakoroltatok?

Figyelt kérdés

Akinek van már akár alapfokú nyelvvizsgája angolból, hol vagy hogy gyakoroltatok rá?

Elsőtől tanulom az angolt, és már egyszer elküldtek nyelvvizsgázni de nem mertem.. Később németből is szeretnék de az még mellékes mivel 3 éve tanulom csak. Na szóval angolból külön tanárhoz is járok csakhát ő inkább az iskolai anyaggal akar mindig foglalkozni.. :/ pedig az megy.. Ti hol készültetek fel? Milyen oldalakon gyakoroltatok?

Köszönöm a kedves válaszokat!



2016. ápr. 13. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Felkészítettek rá iskolába + elolvastam ezt a könyvet:


[link]


Ennyi volt.

2016. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van esélyed utazz el olyan helyre ahol ezt gyakorolhatod vagy levelező társat keress nekem így lett meg a nemet középfok
2016. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Levelzőtárs nem igen akad normális már.. :/
2016. ápr. 13. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
:/ tudom. Nekem is csak kapora jott h baratnom nemetben lakik es hozza meentem ki ket honapra
2016. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!