Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell cikizni azt,...

Miért kell cikizni azt, akinek nem hétköznapi neve van?

Figyelt kérdés
Miért olyan elviselhetetlen, ha nem mindenki Anna, Andrea, Bernadett, stb..????
2010. ápr. 6. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Én pont Anna vagyok :D:D én szeretem a nevem és nincs bajom másnak a nevével,na de pl az,hogy Eszmeralda meg Mercédesz és Cintia hát ezek,hogyismondjam.....

TÉged hogy hívnak kérdező? :-)

2010. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten tetszik ha vkinek különleges neve van:D16/F
2010. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mercédesz.. :D

És pont ezért kérdezem, mert nem értem, miért kell mást leoltani a neve miatt. És szerintem pont nem a gyerek a hibás az ilyenekért, már ha lehet felelőst keresni..


Bocsi előre is, de az jobb, hogy minden 5. embernek ugyan az a neve?

2010. ápr. 6. 12:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Most komolyan énis beletrafáltam,hogy Mercédesz?? nemááá:D:D egymásraéreztünk akkor :D
2010. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

úgylátszik.. :):)


De akkor valaki meg tudná mondani, miért jó leszólni??

2010. ápr. 6. 12:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Pontosan mire gondolsz? Hogyan szólják le? Mert nem mindegy ám... lehet hogy csak viccelődnek vele, pl így:


"Szia Mercédesz. Szeretem a merciket. Elvinnélek egy körre..."


vagy esetleg durván leszólják, de a kettő nem ugyanaz.

2010. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legyen inkább Mercédesz mint pl .Anna..Mármint arra értem h ezek már olyan régi nevek, h tényleg midnen 5. manapság már igy hivják.Szóval inkább legyen különlegesebb.
2010. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Pl az is, de ilyen gyerekes csúfolódások (autó, csoki, stb..).. De mire jó?!!

A másik meg az, hogy 'tök cigányos'..

2010. ápr. 6. 12:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy nem Végh Béla vagy...
2010. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan a Mercédesz szerintem nem cigányos, de ha megnézed ők szoktak extrémebb neveket adni a gyereknek.


Pl olyanokat mint a fentebb említett Eszmeralda, vagy Rikárdó meg egyéb ilyen hasonlók...


De egyébként ha zavar a neved, miután 18 elmúltál, megváltoztathatod.


Arra, hogy "miért jó?", nehéz válaszolni annak, aki ezt nem csinálja, de még tán az se tudná rá a választ aki csinálja.


Bizonyára lelki szegény emberek teszik ezt, akiknek egyik örömforrása az életben, hogy a másikat lealacsonyítsa, kigúnyolja, és megalázza. Bármilyen módon. Ha megfigyeled, aki ilyet csinál, az más dolgokban is a hibát keresi, hogy rámutathasson és nevetség tárgyává tegye, nem törődve hogy azzal mennyire megbánt valakit, akár testileg, akár lelkileg. Az ilyen emberek egyébként hajlamosak az állatkínzásra is. Betegek.


Ne törődj velük, előbb utóbb úgyis kiszelektálódnak.

2010. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!