Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy a suliba...

Normális dolog hogy a suliba egy 2. osztályos gyerek mezítláb jött iskolába?

Figyelt kérdés
Ma suliba egy alsós tanuló mezítláb jött suliba se egy pár cipő semmi, csak úgy csupasz lábakkal

2016. ápr. 13. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Létezik sajnos ilyen , télen meg kabát nélkül . Jelezni kell ott fentre illetékesnek , szervezkedni és az osztálypénzt erre költeni .
2016. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénztelenség miatt, vagy volt valami más oka? Pl szeret mezítláb mászkálni?
2016. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A normális a megszokott, elterjedt szinonimája, így ez felénk biztosan nem normális, inkább szokatlan. Nem tudom, hol történt ez, a világ sok táján lenne normális, főleg ahol melegebb van. Nálunk most még elég hideg van ehhez akkor is, ha nem szükségből tette, hanem mert jól érzi így magát. Eszembe jutott még, hogy esetleg valami fogadást veszíthetett el a gyerek? Sokféle oka lehet...
2016. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem nemnormális dolog!!

Alsós 2.os!!!kell szólni a tanitonak, de ezt ő neki is l@tni kell.

Én nem fogadásokra gondolnék,nagyobb gyerek is teheti vele!!

2016. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Új-Zélandon él a kérdező, akkor teljesen normális.
2016. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy osztálytársam annak idején, aki elsős korában, egy regény hatására (már nem emlékszem, melyik volt) kitalálta, hogy a főszereplőt utánozva ő is mezítláb fog járni. A szülei hagyták neki néhány hétig, aztán megunta, semmi baja nem lett tőle.
2016. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos Tom Sawyer
2016. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem normális,legalábbis budapesten biztosan nem.

Persze sok oka lehet:nincs pénz,elvesztett fogadás,ellopták,így büntetik a szülei.

2016. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!