Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondott? Az Ortopédus -...

Mit mondott? Az Ortopédus - gyerekdoki- vagy a védőnő? Ha tanul járni a gyerek a szobában cipőbe legyen vagy mezitláb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyerekfüggő.

Az én lányomnak a mezítlábat ajánlotta az ortopéd orvos, egy barátnőm kisfiának szandált kell hordania.

2010. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta az ortopédus: egészséges babának mezitláb lakásban, kivéve, ha hideg a padló, akkor puhatalpú cipő.

Kintre: egészséges láb: nem kell harántemelő, nem kell márkás cipő, csak bőr legyen és ne legyen kitaposott.

2010. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is azt mondta az ortopéd, amit a másodiknak. Annyival egészíteném ki, hogy ajánlotta a csúszásgátlós zoknicipőket hideg padlóra, és annyit mondott, hogy a kinti cipő legyen hajlékony, rugalmas talpú, ne legyen benne harántemelő, és tartsa a bokáját.
2010. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szobában mezítláb.
2010. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Baba patika magazinban volt pont most, hogy váltogatni kell, mert egyik sem jobb, mint a másik... puff.
2010. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem éppen tegnap azt mondta egy főorvos ortopédus hogy a lakásban mindenképp cipőben legyen a baba ha járni tanul! Olyan fura h mindenki mást mondd.Bár a gyerek dokink is ezt mondta!
2010. jún. 2. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ortopéd orvos kintre sarokdöntöttet javasolt.

Egyébként az ortopéd orvos, a gyógytornász, a védőnő és gyerekorvos egyaránt azt mondta, hogy otthon, a lakásban mezítláb vagy tappancsos zokni, de nem cipőben!

2010. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvos, védőnő és dévényes is azt mondta, hogy otthon mezítláb, és csak akkor adjunk rájuk cipőt, ha már tudnak önállóan menni. Amikor még tanulnak, ne!
2010. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az ortopédus/védőnő hogy otthon cipőben(jó minőségű),mert egyenes a talaj.Természetes talajon pedig minél többet legyen mezítláb!De én nem adtam rá otthon cipőt,mert ez nekem valahogy fura.Jövő héten viszem talpvizsgálatra,kíváncsi leszek hogy mit mondanak!
2010. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Na pontosan ugyan ezt mondták nekem is így mint neked! Hogy bent egyenes a talaj. Én ráadok cipőt bent mától de fura neki.Szerintem jó ráadni mert ezért utálják a babák a cipőt mert megszokják a mezitlábasságot!!
2010. jún. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!