Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csapódjak be gy bandába?

Hogyan csapódjak be gy bandába?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mind befásultak, én vagányabb csaj vagyok, de nem tudok egyedül elmenni bulizni, bandázni stb...

2016. ápr. 15. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért törölték a válaszom. Érdekes módon, az én kérdésemre érkező, sokkal haszontalanabb, esetleg kifejezetten provokatív, veszekedő válaszok rendszerint ott maradnak.


Csak ismételni tudom magam: nem vagy olyan vagány, mint amennyire gondolod. Így nem fogsz bandába bekerülni, azt hozza az élet. Lehet most újra töröltetni a válaszom.

2016. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan gyerekes , hogy töröljem!, nem azt kérdeztem , hogy milyen nem vagyok, hanem hogy hol/hogyan tudnék bandába csapódni!Engem nem érdekelnek a te lelki sérelmeid, hogy milyen válaszok jönnek a kérdéseid alá, és légyszi máskor a hülységeidet más random kérdés alatt fejtsd ki! Köszi! :D
2016. ápr. 16. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Megpróbálok megfelelően válaszolni...

szóval, először is, nem tudom ez a vagányabb mit takar, mármint mennyire vagy vagány, tehát el mersz menni bulizni, de nem iszol sokat és nem smárolsz minden emberrel aki szembe jön...vagy minden hétvégén/hétköznap( egyetemistákra értem :D) mész...vagy szeretnél.

A lényeg, ha ezt fel tudod mérni, gondolom igen, mivel saját magadról van szó, akkor keress olyan társaságot, aki ennek a stílusnak megfelel. Oda nem nehéz becsapódnod, ahol megfelelsz. Szóval ha olyan vagy, mint ők, akkor meg fognak kedvelni, és meg lesz a kis társaságod.

Csak ne akarj olyan társasághoz tartozni, akik nem a te szinteden vannak :)

Ennyi a titka, menj oda hozzájuk, beszélgess velük, vagy táncolj, igyatok... nem tudom :D Bulikban általában így megy az ismerkedés. Ott mindenki közvetlenebb, mint amúgy, azért gondolom, hogy ott kéne őket megközelítened. :)

2016. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!