Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lenne a leghatékonyabb?

Melyik lenne a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra vagyok kíváncsi fogyási célra felhaszált termékekre többnyire tablettás verzió mert régebben volt egy a muscle razor max amivel gyorsan és hatékonyan ellehetett érni a súlycsökkentést vagy a zöld kávé esetleg vagy kinek mi vált be....

2016. ápr. 18. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind tökéletes módszer arra, hogy a pénztárcád nagyon karcsú legyen.


Rendszeres testmozgás, nem össze-vissza zabálás, hanem rendszeres és egészséges étrend. Ez a két dolog már elegendő ahhoz, hogy ideális testsúlyt érj el.


Ezek a tabletták, porok és egyéb marhaságok nem érnek semmit, főleg nem magukban.


Volt olyan ismerősöm, aki hamburgeren és energiaitalon élt, és nem értette, hogy szedi a fogyasztó tablettát, akkor miért nem működik?

Nem értette meg, hogy a tabletta nem csinál semmit, az étrend és a mozgás segít.

2016. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem teljesen értek egyet és nem igazán tartom helytállónak az állítást de köszönöm a választ :)
2016. ápr. 18. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem tájékozódsz.


A reklám értelemszerűen azt fogja mondani, hogy elég ha eszed a tablettát, de egy orvos, táplálkozási szakértő, egy edző, vagy biológus mind megmondja neked, hogy a reklám, az reklám.


Szedheted a bogyókat, ha hiszel bennük, akkor a placebó hatás legalább megvan, de ha nem mozogsz és figyelsz oda a táplálkozásodra, akkor nem fognak működni.

2016. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jelzem még mindig nem értek egyet nem vitatkozás a célom, na DE! akkor hogy kedves válaszolóm tisztán lásd neem az a szándékom hogy veszek egy szuper bogyót és ülök egyhelybe és várom a hátását természetesen én ezt mozgás és megfelelő étkezés mellé szeretném szedni....mert van egy bizonyos réteg amit különösebb úgymond "segítség" nélkül nem tud leadni az ember tök mindegy milyen odafigyelten eszik/mozog és én nekem pont az a réteg az amiből le szeretnék adni.
2016. ápr. 19. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan réteg, amit 'segítség nélkül nem lehet leadni'...


De tudod mit? Megkérdeztél valamit, válaszoltam, nem tetszik a válasz, akkor minek kérdezed meg a kérdést?


Tudom, mer ezt a választ vártad:


Vegyél be naponta 5 csodabogyót amitől 2 nap alatt cérnatested lesz, mert létezik egy varázslatos és biológiailag teljesen valós réteg a testeden, amit úgy hívnak, hogy csodahály. Ezt CSAK és kizáróla a csodabogyóval tudod eltüntetni, csak arra figyelj, hogy közben sok hambit egyél és ne mozogj semmit, különben a csodahályad nem tűnik el.

2016. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak a válaszok nem közelítik meg a kérdést :) de látom időd és kritizálási/kötekedői vágyaidnak eleget tettem örülök hogy segíthettem :)
2016. ápr. 20. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!