Ez így legális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam tagja egy ált. iskolai sulirádiónak, de kiléptem. Az oldal ugye engem illettett. Fogtam, és kiírtam posztba hogy már van egy új, ez meg már át fog alakulni magáncélra. Volt "okos" rádiós társam szerint az illegális, ha hagyom egy ideig még ezt a nevet. Ez igaz? Mondtam neki 2 napot kérek hogy újat kitaláljak, de szerinte ha nem változtatom meg holnap reggelig, akkor az illegális? Ugye nem az?

2016. ápr. 18. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 18. 18:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azt már nem tudta megindokolni hogy miért illegális. Mert nem az, azt csinálsz vele amit akarsz. Ha az iskolának van vele baja, úgyis felveszi veled valaki a kapcsolatot, addig ne érdekeljen. Másnak nincs köze hozzá.


Az oldal nem sért semmit, ami miatt bele lehetne kötni.

2016. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az iskola is tudja, hogy meg lesz változtatva, és időt nekik is kell hagynia
2016. ápr. 18. 18:23
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudta indokolni
2016. ápr. 18. 18:24
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:

A megtévesztősége is kérdéseket tud felvetni. Jelenleg az alábbi névvel és adatokkal van ellátva az oldal.


"Vak Bottyán sulirádió

Rádióállomás


Az oldal adatai


Siófok, 8600


Vak Bottyán János Általános Iskola rádiójának oldalán jártok.


Adás minden pénteken 7.25-től 7.55-ig."


Kérdés persze a Magar jogszabály és amit a FB szabályzata enged. Én nem is szeretném így üzemeltetni a saját oldalamat, ne higgyék hogy a suli rádiós oldala a sajátomról. Az iskola részéről nem is lennék meglepve ha kifogással élnének. Ha a jog ezt engedné se használnék ilyet. Inkább nyiss egy másikat otsz csá.

2016. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Ez az elérhatőség meg fog változni, nem ezek leszlnek az oldal adatai
2016. ápr. 19. 06:07
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor még a fb bal felső keresőjében is megjelenik a név, de asszem a fb indokolt esetben és egyszer változtat csak írni kell neki.
2016. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7. Igen, most már van új névre ötletem, mai nap folyamán meg fogom változtatni
2016. ápr. 23. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!