Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbántottam? Mit tegyek?

Kisribizli kérdése:

Megbántottam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szomszédunk átjött a hétvégén valamiért, bejött a kapun. Hátrajött hozzánk, és mondtam neki:

Hát te? Ki mondta hogy begyere?

Szomszéd: Hazamenjek?

Apa: Ne. Menj ki, és gyere vissza. *röhög apa*

És elment a szomszédunk. Az egész család engem hibáztat, hogy szemét dolog volt tőlem. Apám is benn volt az ég áldjon meg!

De ő ebből kihúzta magát, és nem hisznek nekem. Most nekem kell elvinni az egész ügyet.

Megbántottuk?

Mut tehetek ellene?

Nagyon nagy bűntudatot érzek.

Mivel engeszteljem ki? (Már úgy apa helyett is)

Értelmes válaszokat kérek. Köszi.

13/L



2016. ápr. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Apáddal menjetek át és kérjetek tőle elnézést .
2016. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, csak kellemetlen érzés lesz, és ideges lezek, meg szívem szerint elfutnék vilagga :/
2016. ápr. 19. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, bocsánatkérés közben mindenki így érzi. Az olyan bocsánatkérés, ami közben az ember nem érzi magát kínosan a történtek miatt, nem őszinte. Úgyhogy ha így érzed, akkor komolyan is gondolod a dolgot, és ez nagyon helyes.


Mondd meg, hogy félreértés volt, nem úgy akartad mondani, és azt hitted, vicces lesz, és nem akartad megbántani.

2016. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm!
2016. ápr. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!