Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok, mivel véget...

Szomorú vagyok, mivel véget ért egy sorozat, és a főszereplője is elhunyt (Maffiózók, Sopranos). Nem értem?

Figyelt kérdés

Már harmadik hónapja, hogy végignéztem egyik kedvenc és szeretett sorozatomat, a Maffiózókat (The Sopranos), és a végződése egyszerűen megrázó nekem. A hirtelen fekete bevágás 10 másodpercig, ami elvileg Tony halálát jelképezi, nekem felfoghatatlan, mivel szerintem nem csak nekem, a kedvenc szereplőm volt. Annyi kérdést hagyott bennem, és a végződés is elszomorított, ráadásul még 2013-ban amúgy is elhunyt James Gandolfini (Tony szerepét alkotta), ami még rátett egy lapáttal. Lehet ciki, de fiú létemre még én is bekönnyeztem rajta.


Amúgy meg imádom a sorozatot, soha nem tudnám megunni, de ez a végződés nekem sok, és szomorú, és nem tudnám újra végig nézni evvel a tudattal, hogy tudom mi a végződése, ami számomra rossz. Bár egyébként végig nézném.


Nektek mi a véleményetek?



2016. ápr. 20. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz utána. Nem egyértelmű, hogy Tony meghal, legalábbis nekem nem így jött le. Ez sokféle teória egyike, de éppen ez volt a rendező, David Chase célja, hogy nyílt legyen a befejezés. Mindenki azt láthasson bele, amit akar.


Egyéként tényleg mestermunka a Sopranos. Próbálj be más sorozatokat. A szintén HBO-s The Wire, illete a Boardwalk Empire hangulatban közel állnak. Sokan a Boardwalk Empire-re úgy tekintenek, mint még egy Sopranos. A főszereplője Steve Busccemi, aki a Sopranosban Blundettot alakította.

2016. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tony tényleg meg halt. Elgondolkodtató vége lett, mert tettek bele csavarokat pl: Medownak 3*-ra sikerült leparkolni és a négerek is 3* próbálták megölni Tonyt. Ha figyeltél egyik részben mondta Tony hogy számára a halál csak sötétség és erre utal az a pár másodperc a végén a fekete képpel.
2016. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Avval kezdenèm hogy èn is Imádom ezt a sorozatot megunhatatlan.Szerintem Tonyt meg ölik a vègèn vagyis minden arra utal kezdve mikor Christofert meg lőttèk ès magához tèrt a kómából azt mondta (3 óra) Medow parkolása a 2-sikertelen kudarc utan Tony korábbi 2-sikertelen meggyilkolására utal hogy 3-alkalommal már nem uszhatja meg amit Mondott is Janice-nek Tony ès a vègèn a 10- másotperces sötètsèg.

2017. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!