Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez névlopásnak/ név illegális...

Ez névlopásnak/ név illegális használatnak minosul?

Figyelt kérdés
Tagja voltam egy suliradionak de kiszalltam. A facebook oldal az enyem vol( facebook.com/asuliradio). De a minap az egyik okos volt radios tarsam szolt a tanarnak aki ezt felugyeli, hogx meg nem valtoztattam meg az oldal nevet (magancelra fogom hasznalni mas nevvel es elerhetoseggel. A tanarno szerint illegalis nert iskola adatait hasznalom fel. Nem akkor lenne illegalis, ha penzt szereznek vele? Tudtommal csak akkor szamit nevlopasnak vagx visszaelesnek, ha keresnek vele de nem keresek!

2016. ápr. 21. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Maga az, hogy sulirádió nem problémás. Az azonban igen, hogy még mindig ezt olvasni az információknál:


Address

Siófok, 8600

Short Description

Vak Bottyán János Általános Iskola rádiójának oldalán jártok.


Ha ezt törlöd akkor jó vagy. Igazából az, hogy Vak Bottyán Sulirádió már nem gáz, mert egy töténelmi személy nevét nyugodtan használhatod, ahogy az iskolád is teszi - és még sok másik. Mondjuk elég hülye név egy magán célú rádiónak.

2016. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez lesz a magancelu radio neve, csak meg nem volt idom kitalalni nevet, ezert hagytam ezt. Az elerhetosegeket megvaltottattam most mar nem kothet bele senki. Koszi
2016. ápr. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!