Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mitől van vagy...

Mi lehet ez? Mitől van vagy mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Ki van száradva a torkom. A iszom az nem segít, ivás közben és után is ugyanúgy fáj. Fá ha nyelek vagy ha beszélek. csak akkor nem fáj ha eszek, de amint lenyeltem az utolsó falatot megint elkezd fájni.Fogmosás után sem fáj 1-2 percig.már többször is volt ilyen, lb havonta és kb 1- max 2 napig tart de nem tudom mitől, vagy mit tegyek ellene.

2016. ápr. 22. 06:39
 1/3 A kérdező kommentje:
De nem kell köhögnöm, meg semmi ilyesmi. Egyszerűen csak fáj.
2016. ápr. 22. 06:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet orvosi oka (amihez nem értek), de ha nem vagy beteg, lázas, semmi más tünet nincs, akkor gondold végig, mi olyan van, amit ki akartál mondani, de nem lehetett.


Ivás: többféle folyadékkal érdemes próbálkozni, akár tejjel is.

2016. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is szokott kb 2 havonta fájni a torkom. Én enyhén forró mézes teát szoktam kortyolgatni és elmúlik. De ha nem jön be neked ez a megoldás próbálj ki valami torokfertőtlenítőt pl.:Strepsils cukorkát vagy Tantum Verde-t (torokfertőtlenítő spray)
2016. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!