Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehetek ellene feljelentést?

Tehetek ellene feljelentést?

Figyelt kérdés
Askon egy csávó: [link] zaklat minden csajt. Azzal a szöveggel,hogy a lány akarja-e,hogy arnareno a ec-je legyen. Nekem is írt,eleinte tűrtem-tűrtem,de mostmár kivagyok. Nem elég neki,hogy tiltom,feljeletést is kér. Úgy döntöttem,holnap besétálok a rendőrségre (de persze bizonyítékkal) kinyomtatom a beszélgetéseit,+ amit más lányoknak írt. Ezt szépen a kezükbe fogom nyomni. Tudom hány éves,hol lakik. Tehetek ellene feljelentést zaklatásért?
2015. jún. 5. 22:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs,*wcje
2015. jún. 5. 22:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendőrök körbe fognak röhögni...

Tiltani kell, ennyi.

2015. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam pár válaszát. Hát ez a csóka kész van xd. Amúgy szépen törlöd a kérdését és kész. Nem fog a rendőrség semmit csinálni, mert ez nem zaklatás hanem trollkodás így ha nem akarsz válaszolni akkor szépen törlöd a kérdését és kész. A trollkodás meg nem büntetendő Magyarországon.
2015. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!