Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha annyi...

Ti mit tennétek, ha annyi pénzetek lenne, amit nem tudtok elkölteni?

Figyelt kérdés
Sok ember álmodozik erről, és nincsenek is céljaikvele. Kíváncsi vagyok, lenne e valaki konkrét célokkal. Mondjuk az után hogy megvetted a 20. sportkocsid, mindent megtettél amire vágytál, az után mit tennél?

2016. ápr. 24. 08:29
 1/3 anonim válasza:
Elmennék az űrbe (kipróbálnám, milyen a súlytalanság), átmennék a csendes-óceánon, kipróbálnék minden fajta VR-élményt, vennék egy csomó drónt, elmennék egy tenger alatt járóval (persze a tengerbe :P), kipróbálnám a síelést, kb. kétnaponta bejárnék, a saját élményfűrdőmbe, kipróbálnám a hőlégballont, lenne egy háziállat: Pókom, majmom, 5 macska, 2-3 kutya :3, elmennék: Olaszország, Német, Anglia, Spanyol, és Párizs, találkoznék Nicolas Cage, Johnny Depp, Adam Sandler, Leonardo DiCaprio, Jude Law, Liam Neeson, Bradley Cooper, Gerard Butler, Morgan Freeman, Hugh Jackman, És még sok hírességgel találkoznék!... Most ennyi jutott eszembe, remélem neked is tetszik ez a lista :)
2016. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon klassz dolgok, xd nekem is hasonlók jutottak eszembe, (vízalatti üvegházat akarnék) de belegondoltam hogy ezt az összes dolgot amit felsoroltam, pár év alatt megcsinálnám, és utánna? Megunná az ember, akkor mikor bármit meg tehetsz mi lesz a célod? Lehet a végén már munkát keresnék xd...
2016. ápr. 24. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden különleges,jó étterembe elmennék, kávézókba,cukrászdákba,színhába,koncertekre mindennap, bejárnám az egész világot (amihez egy élet is kevés hogy felfedezzem,úgyhogy biztos nem unnàm meg) Èn biztos nem unnám meg ezt az életet,lenne egy csomó helyen lakásom, házam, persze a legszebben,ízlésem szerint berendezve.:)
2016. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!