Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdéseken van minimum...

Gyakorikérdéseken van minimum hasznos válasz százalék limit?

Figyelt kérdés
Értem ezt, hogy van néhány tag aki szándékosan marhaságokat irogat be vagy csak fikázik meg az észt osztja a hasznos válasz százaléka alacsony, a legkevesebb amit láttam az 10% és még mindig aktiv. Egy bizonyos százalék alatt jó lenne az ilyeneket kitiltani szerintem. Olyan 40-50% körül már repülhetne.
2016. ápr. 25. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud írkálni rendszeresen, annak is lemegy a százaléka 0 körülire, és nem lenne tisztességes az ilyeneket is törölni.

(Van nekem is -1%-os nevem is :D)

2016. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a baj hogy az egész pontozási rendszer úgy s**r ahogy van. Kiírnak egy olyan kérdést hogy Melyi ka kedvenc színed és lepontoznak ha te pld lilát írsz, mert mások azt nem szeretik. Na kb így működik ez, a százalék nem feltétlen jelenti azt hogy mennyire hasznosak az illető válaszai. Ez a hasznos - nem hasznos cucc olyasmi mint youtuben a like-dislike...
2016. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!