Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nagyobb vita után jót...

Egy nagyobb vita után jót tehet a legjobb barátoknak, ha 1-2 napig nem beszélnek? 16/f

Figyelt kérdés
Tegnap lehordtam üzenetbe, amiért semmibe vett. Azóta nem reagált semmit, mondjuk msn-re se mentem fel. Jól teszem, ha ma em is megyek fel?
2010. ápr. 7. 15:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy vegyem fel vele a kapcsolatot? én inkább szeretnék ráijeszteni, hogy észre vegye magát. de azt nem akarom, hogy bármi is megromoljon. Ami elvileg lehetetlen.
2010. ápr. 7. 16:04
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jót tesz az a pár nap szünet. Ez idő alatt mindkét fél képes végiggondolni magában a történteket. Azért, ha úgy érzed, már hiányzik, próbálj meg vele beszélni, de nem hánytorgasd neki fel a dolgokat, csak ha ő szóba akarja hozni. Már akkor, ha te megbocsátottál neki... Gondolom, így tettél, ha a legjobb barátodról van szó.
2010. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én már most írnék neki, de akkor nem értené meg, hogy nekem nem jó az amit csinált.
2010. ápr. 7. 16:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem jót tesz neki ha ráijesztek.
2010. ápr. 7. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerinted ilyen éretlen, hogy nem veszi észre, hogy magbántott? Nem lehet, hogy csak túl büszke, és nem akarja bevallani?

Egyébként ebben az esetben lehet, hogy jobb lenne megvárni, amíg ő kezd keresni és ő akar kiengesztelni, de te lehetnél "okosabb", és azt is mondhatnád neki: "Tudod, mit? Nem számít az egész, felejtsük el." .

Nem tudom, hogyan fogsz dönteni, de azért drukkolok ;)

2010. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na persze azt hozzáteszem, hogy én nem ismerem a barátodat, szóval csak személyes tapasztalat alapján adtam tanácsot.

Sok sikert!

2010. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mostmár észrevette, hogy jól lehordtam. Azt nem mondom, hogy felejtsük el mert akkor legközelebb is megtenné és tudná, hogy nem lesz következménye. Szerintem arra vár, hogy felmenjek msn-re... Nem szokott itt lenni ennyit, pláne nem ilyenkor. (én rejtve vagyok) Szerintem ma nem beszélek msn-en vele, ha csak nem ír rám sms-ben, hogy megkéne beszélni.
2010. ápr. 7. 16:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz megállni, hogy ne írjak rá, de tudom, hogy csak így érek el valamit.
2010. ápr. 7. 16:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy, hogy legalább bejelentkezzek.
2010. ápr. 7. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem lány a barátod?

Amúgy meg. Sztem jót tesz egy kcisit ráijeszteni, amikr én ilyen helyzetben voltam, akkor kedvem sem volt vele beszélni, de mégis ráírtam, hogy beszéljük meg. Küldtem smst is, még vissza sem írt, csak 3 nap múlva msnen. Jó votl megbezslni, kisírtam a szemem miatta, de rendben vannak a dolgok és közelít minden a régi felé :) Ne írj rá, vegye észre ő is magát. Sztem :)

2010. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!