Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Renegeteg a vita az interneten...

Renegeteg a vita az interneten, mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Régen leálltam vitatkozni, és jól felhúztam magam. Az a baj, hogy legszívesebben átnyulnák a monitoron. Most áttértem arra a stílusra, hogy az illetőt lenézem, és csak röhögök rajta, teljesen semmibe veszem. Az a célom, hogy a másik fél jól felhúzza magát. Ti hogy szoktátok csinálni. Semmiféle érvelős hülyeségekre nem állok le, ha nekem van igazam, mert a sok tizenakárhányéves pöccsel én nem vitatkozok, úgyse fogja fel mit mondok neki
2009. júl. 24. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
sztem azért megvan ám ennek a névtelen vélemény-nyilvánításnak a rengeteg előnye, itt név nélkül tuti őszintébbek sokan mint azt névvel tennék más helyen, szóval én nem ítélem ezt el egyértelműen, sőt nagyon is jó, ha vannak komolyabb viták, elvégre ezért vannak a vitafórumok
2009. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ezen nem kéne vitázni.Mármint azon,hogy ez a kérdés miért a Számítástechnikában van föltéve ?
2009. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert számítógéppel írta. :)
2009. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!