Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebyaről hogyan tudom megnézni...

Ebyaről hogyan tudom megnézni hogy mikor jön meg az áru?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy hol tart és mikorra ér ide. Aliexpressen megtudtuk nézni, és állítólag eBayen is lehet csak kell hozzá egy kód hogy meglehessen nézni. De drága édesanyám kitörölte az üzenetet amiben a kód volt (ha volt benne kód) És most nem tudjuk hol lehet megnézni. Van valamilyen kísérőposta szerű oldal Magyarországon ahol állítólag még meg lehet nézni, de nem tudjuk mi az a kísérő kód vagy mi a fene

2016. ápr. 26. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Semilyen kód nem kell hozzá,ha kaptál nyomkövetési számot ezen az oldalon megnézhető: [link]


De ebay-on általában esetek 90%-ban nem müködik a szám! Én évek óta rendelek, elég ritkán néztem/nézem meg hogy merre tart a csomag,kivan írva h kb mikorra kell érkeznie és nem aggodok!Ha meg nem jön meg írok eladónak,és vele rendezem le

2016. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!