Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nyárra nekem jó könyvek...

Tudtok nyárra nekem jó könyveket mondani?

Figyelt kérdés
minden nyáron elhatározom , hogy olvasok (szerencsére nem maradt eddig ki egy se) de mostanába nem találok jó könyveket nekem jó a horror a nyomozós (de ne sherloch holmes nemtom hogy hogy kell elírni sorry) nekem jó a szerelmes (de most mondom nem a nagyon nyálas) olyan is jó ami egy beteg emberről szól ( pl. Matthew Quick-napos oldal, vagy ami kómás emberről szól) elmondom hogy milyen nem lehet : ifjúságitól kíméljetek ja és a nyálas szerelmesektől! Pls írjatok vmi könyvet L/13

2016. ápr. 28. 19:11
 1/4 anonim válasza:

Ransom Riggs- Vándorsólyom Kisasszony különleges gyermekei

Ha jól tudom akkor egy trilógia. A története nagyon lebilincselő, a könyvbeli képek pedig hátborzongatóak. Adott az egész könyvnek egy ijesztő, nyomasztó hangulatot. Nem tudtam letenni.

Kersrin Gier- Időtlen szerelem trilógia (Rubinvörös, Zafírkék és Smaragdzöld)

Személyesen nem olvastam még, de a film maga nagyon tetszett. Nem volt túl nyálas, időnként talán igen. De élvezhető.

Nem tudom, hogy ismered-e John Greent, de minden könyvét figyelmedbe ajanlom. Papírvárosok, Csillagainkban a hiba, Katerina a köbön, Alaszka nyomában... Mindegyiket imádtam. Az írónak vagy egy írásmódja amit egyszerűen imádok. Ízlésesen humoros, remek történetek. Érdemes olvasni őket.

Jesse Andrews - Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni

Csillagainkban a hibahoz hasonló, de sokkal másabb a történet.


Lehet némelyik ifjúságinak hangozhat, de minden korosztálynak szigorúan ajánlott. Édesanyám például imádja John Greent.

Remélem segíthettem. 😄 Jó olvasást kívánok. :) 15/L

2016. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem olvastad akkor most feltétlenül a pillangók nyarát!! Teljesen nyári könyv,ilyenkor szuper hangulatos ezt olvasni. Kicsit megható szinte élvezet ezt olvasni mégis izgalmas. Bennem teljesen meg maradt a történet ☺
2016. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kápácsá bágé

Sztrapacsinka

Kalamolé pángé

2016. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kacaj jancsi
2016. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!