Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leiner Laura könyv rajongók!...

Leiner Laura könyv rajongók! Szerintetek mi lesz a nélküled utáni könyvben?

Figyelt kérdés
Úgy ért véget a könyv, hogy nem derült ki Beki kit választ. En Nagy Márknak drukkolok (mint kb mindenki) de a könyvben volt két utalás is rá hogy Tomit választja.:( Az egyik amikor Márk megkérdezi Bekát, hogy miert sír és ő azt mondta, hogy azért mert nem tudja, hogy jól választott e. Es mind ezt az után hogy Nagy Márkkal énekeltek. Ez azt sugallja hogy nem őt választotta. A másik pedig már az ötödik rész jelenetei között volt amikor Aszádék turnéjára mennek és azon gondolkozik hogy mennyire ciki lesz hogy ott lesz Nagy Márk is. Utánna kiszállt a kocsiból es csókolózott valakivel. Szerintem ez sem Márk lehetett. Szóval nagyon úgy látszik hogy nem őt választotta!:( nektek mi a véleményetek? Annyira kíváncsi vagyok már a következő részre!

2016. ápr. 28. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Tomit választja, majd utána összejön Nagy Márkkal:D
2016. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az utalásból kiszűrve én is arra tippelek, hogy Tomit választja :( De szerintem utána hamar kiderül hogy nem passzolnak egymáshoz, és szakítanak..a kérdés már csak az, hogy Márk megbocsát azért hogy nem őt választották.

(A részlet az 5.részből szerintem meg mindkettő fiúra vonatkozhat)

De nagyon remélem hogy Márk lesz a befutó :) #welovemárk #márker

2016. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem is Tomit választja aztán meg a végén márkkal lesz:) csak azt nem értem hogy az írónő miért Tomival és nem pedig Márkkal hozza egyből össze őt!
2016. máj. 1. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Tomival jön össze, annak ellenére hogy mindenki Márknak drukkol...Szerintem a sorozat vége felé Jön össze Márkkal, Tomival meg valamikor szakít.#márker
2016. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!