Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úszás alól felmentés?

Úszás alól felmentés?

Figyelt kérdés
Nagyon utálok mások előtt fürdőruhába lenni,és fürdőbe is utálok járni, szerintem undorító.. viszont jövőre lesz úszás órám.Hogyan lehet állandó felmentést kérni?

2016. ápr. 30. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán pszichológustól, neki elmondhatod őszintén. Ha erre nincs mód, egyszerűen hivatkozhatsz víziszonyra.
2016. ápr. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos klóralergia
2016. ápr. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gerinced ha kb. 20 foknál görbébb lenne esetleg, akkor felmentenek a tesi órai úszás alól.De előírják, hogy gyógytornára és gyógyúszásra járj hetente.
2016. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz anyukáddal, a panasz legyen az hogy erősen viszketsz a víztől, ő ír igazolást és megvan oldva. Mi is ezt csináltuk de én nem is úsztam meg semmi mégis kiírt.
2016. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is gondoltam már a pszichológusra, csak nem tudtam, hogy ő is tud felmentést írni:)

2016. ápr. 30. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Mivel már kb minden második tini valami béna okkal felmentést akar, így vagy lefizeted a dokit, akkor tuti ad, vagy nem nyavalyogsz, mindenki kibír pár úszásórát, így te is túl fogod élni. Mellesleg hasznos dolog.
2016. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hátoké:D
2016. ápr. 30. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja nagyon hasznos de ha előtted több mint 200 kisgyerek hugyált bele és stb.. Akkor nem valami kellemes
2016. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na meg öreg nénik és bácsik.Meg minden egyéb hülyeség, amitől már most hányingerem van..
2016. máj. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!