Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van a facebooknál a rendszerga...

Van a facebooknál a rendszergazdának elérhetősége vagy aki üzemelteti a lapot?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy alapban ugye kijelzi a facebook, ha olvassák az üzenetemet. Azonban meg lehet játszani azt, hogy a fogadó fél ha olvasta, rákattint, hogy olvasatlannak jelölje. Ezt nem szeretném, ez csalás, ezt szeretném bejelenteni, és javasolni, hogy ez a funkció megszűnjön.

2016. máj. 1. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

'ez csalás'

komolyan?


Talán, ha nem 12 évesekkel chatelsz majd...


Egy ilyen funkciót nem fognak megszüntetni, csak azért, mert TE egyedül, a sok száz millió felhasználóból nem szereti.


Egyébként Itt tudod felvenni velük a kapcsolatot, hogy ne csak negatívat írjak!

[link]

2016. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NEM 12 évesre gondolok itt az illető 37 éves elmúlt és ezt csinálja. Rájöttem hogy "csal". Szokott válaszolni csak néha sokára és nem azért mert nincs chat közelben...
2016. máj. 1. 09:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Továbbá, a vibernek is a Whatsuppnak is van ilyen funkciója, hogy elolvassa az üzenetemet és olvasatlannak jelöli?
2016. máj. 1. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh, 37? komolyan 12-re gondoltam a leírtak alapján. Elnézést!


A többit nem ismerem, de beszélj az illetővel, vagy egyszerűen ne írj neki, ha ilyen óvodás.

2016. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, csak azért jelöli olvasatlannak, mert amikor megnézni, nincs ideje válaszolni, de bejelöli, hogy később ne felejtse el.

Egyébként hülyék a facebook üzemeltetői. Eddig akárhány trágár, másokat szidó, stb. kommentet jelentettem, egyet sem töröltek. Szerintem csak robotok foglalkoznak az ügyfélszolgálattal. Elszidja valaki a másik családtagjait és a származására, vallására megjegyzéseket tesz, hiába jelented a kommentet, nem törlik, fabatkát sem érnek.

2016. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!