Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a probléma ált elém, hogy van 1 barátom akivel kb 2 hónapja ismerkedtem meg de azóta mindennap találkoztam vele a suliban meg utána is tök sokat hülyéskedtünk.. De felvetette, hogy menjek át hozzájuk nézhetnénk filmet karaokezhatnánk meg ilyenek... Erre anyum kitalálta hogy biztos meleg és csak meg akar erőszakolni... Tudom rólla hogy a légynek sem tudna ártani nem hogy nekem, ráadásul nem is egy erős emberről beszélünk tehát: Ti szerintetek hogyan győzhetném meg hogy teljesen normális a srác és csak barátkozni akar?



2016. máj. 1. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Először is mutasd be a szüleidnek hogy megismerjék, utána alkossanak véleményt.
2016. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki másik sráccal akar karaokézni az tuti meleg, de mivel belementél, így te is az vagy.


Lehet bedrogoz és úgy hág meg

2016. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17-17 csak ő 98-as én 99-es.

A másodiknak meg köszönöm az értelmes választ... Ha meleglennék arról azért tudom kéne

2016. máj. 2. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Őrült egy világ az, amiben az emberek már nem köthetnek barátságot azonos neművel, mert mindjárt rájuk sütik, hogy melegek. Nekem két fiam van, mindig voltak és a mai vannak barátaik, eljártak egymáshoz filmezni, bulizni, moziba, buliba mentek együtt. Nekem soha eszembe nem jutott volna, hogy bármelyiket is meggyanúsítsam vele, hogy meleg, pláne nem, hogy meg akarja erőszakolni a fiamat.

Egyetértek az elsővel, mutasd be a szüleidnek, ha megismerik valószínűleg megváltozik a véleményük.

2016. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!