Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitol lehet? Szerintetek?

Mitol lehet? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, lehet hulyen hangzik, de kiskorom ota alkalmankent elofordul,hogy pl takaritas kozben,hat ram jon valami retteges feleseg. Minden elozmeny nelkul. Nem tudom mi lehet ,csak azt tudom ,hogy nagyon felek valamitol es nem akarok egyedul lenni. Ha jol figyeltem akkor jon ram ez a retteges mikor tukor mellett haladok el. Egyaltalan nem kamu vagy ilyesmi, sot rokonommal is veszeltem errol es azt mondta vele is tortentek hasonlo dolgok. Nem tudom mi lehet. Nem szeretnek gunyolodast sem hasonlot csaktippeket,hogy mi lehet. Ez teljesen fuggetlen attol ,hogy milyen abban az idoben az erzelmi allapotom. A valaszokat koszi.

2016. máj. 2. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, vagy pánikbetegséged van, vagy spectrofóbiád.


Pszichológus a legcélszerűbb.

2016. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak kultúrák, ahol a tükröket letakarják, ha elhunyt van a háznál. Történt haláleset?


Nekem este fogmosás közben szokott előjönni, hogy nem akarok a tükörbe nézni, hátha van valaki mögöttem.

2016. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam pszihologusnal es azt mondta semmi bajom szal ez kizarva meg nincs is egyeb "tunetem". Hat a halalesetben nem vagyok biztos. De nem gondoltam szellemre csak miutan a rokonaim elkezdtek meselgetni h pl a regi lakasunkban ahol tortent velem ilyen eset ott a nenikem nem mert teljes sotetben aludni mert ugy gondolja szellem van a lakasban vagy mi. A masik hely ahol ismet ereztem ott meg a ket eves kisfiam kezdett el beszelgetni elvileg egy Erik nevu fickoval. Mint kiderult a ferfi a foberlo elhunyt ferje mivel ott alberletben voltunk.
2016. máj. 2. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja es nem felek a tukroktol
2016. máj. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!