Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki Au Pair tapasztal...

Lehet valaki Au Pair tapasztalatok nélkül?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt irják, hogy szükség van tapasztalatokra, és ezt igazolni is kell referenciákkal. Van-e olyan ügynökség aki alkalmaz tapasztalatlan lányokat is?

2016. máj. 3. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg hova szeretnel menni. Ha Europan belul, akkor nem nagyon kell a kituni referencia, ha amerikaba, akkor igen. En mar tobb, mint egy eve londonban aupairkedem, hogy megfelelo tapasztalattal es nyelvtudassal mehessek amerikaba. Egyebkent valamennyi tapasztalatod legyen, mielott gyerekekkel kezdessz el dolgozni, mert nem olyan konnyu, mint latszik:D
2016. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia :) Én is tapasztalat nélkül jöttem, ki. Tényleg nem egyszerű a gyerekekkel elsőre, hogy nincs tapasztalat, de kellő türelemmel minden oké lehet. Ha nem ügynökségen keresztül mész, hanem magad intézed, pl. az aupairworld honlapon, sok család nem kér referenciát. :)
2016. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet :) En nullaval jottem ket babohoz :) Nottingham.Ben vagyok es augusztustol uj aupairt keresnek :)
2016. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!