Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, és egy új...

Lexa Alexa kérdése:

12 éves vagyok, és egy új ruhásszekrényre gyűjtők. Hogyan gyüjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
Pár dolgot kitaláltam, a véleményetekre ötletetekte lennék kíváncs. Egyedi karkötőket tudok készíteni és ezt egy kevéske pénzért eladni. Eladom a már fölösleges játékokat, cuccokat. Szerintetek még mit csináljak? Hogyan szegyjek egy kis pénzt?
2016. máj. 3. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthetsz egy-két idősebb embernek és akiben van annyi az ad egy kevéske pénzt....DE SEMMIKÉPP SE KÉRD EL TŐLÜK H MÁRPEDIG ÉN EZT PÉNZÉRT CSINÁLOM :)
2016. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amit írsz,abból egy pár ezer jöhet össze, vagy max egy 10-es. Kérd meg inkább a szüleidet, vagy a nagy szülőket, hogy vegyenek másikat. Van még egy ötletem, ami lehet, hogy ciki. Elmész egy segély szervezethez, nem csak élelmet osztanak,ruhát, és sokszor minden mást is. Vagy felnézel pl a vaterára, hátha van ingyen elvihető.
2016. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!