Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire megtanulhatok...

Mennyi idő mire megtanulhatok középfokon spanyolbol?

Figyelt kérdés
Most angolt tanulok fő nyelvként, és németet kisnyelvként.Mivel német nem tetszik és nem is szeretnék olyan területen elhelyezkedni, spanyol nyelvre esett a választásom.Mennyi idő lehet megtanulni középfokon spanyolul úgy, hogy napi 1 órát áldozok rá magamtól, azonban azt az egy órát intenzíven.
2016. máj. 4. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ mennyire vagy vevő úgymond a nyelvek megtanulására,ha az angol hamar ment,és könnyen megtanultad akkor valószínű a spanyolt is hamar megfogod.Ehhez kitartás,és akaraterő kell,ne hagyd,hogy bárki lebeszéljen téged róla,és te se szomorodj el ha nem úgy sikerül ahogy szeretted volna,mindennek megvan a maga ideje.Ha egy órát tanulsz intenzíven az már jó,az haladás.Sok sikert.

2016. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha magadtól tanulsz az mindig nehezebb, úgyhogy ne szomordj el, ha esetleg nehezebben megy. Ha nagyon elakadsz, akkor keress egy magántanárt, akihez elmész, ha nehézség lép fel. Ha nem sajnálod az időt és energiát, akkor szerintem 1-2 év. Ez csak az én véleményem, nem vagyok tanár, és nem is tudok spanyolul, de azt hallottam, hogy viszonylag könnyen tanulható nyelv. Sok sikert és kitartást!
2016. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!