Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Varrni valahol megtanulhatok,...

Varrni valahol megtanulhatok, könyvből, vagy az interneten? És szabásmintákat csinálni?

Figyelt kérdés
Túl fiatal vagyok, de varrni azt szeretnék, csak egy csoportba se vennének még fel, várni meg nem tudok...Szóval ha valaki esetleg varrónő látja (akár)akkor legyen szives szólni ha van valami tanácsa.

2012. ápr. 16. 22:50
 1/3 anonim válasza:
Én a youtubeon szoktam nézegetni tutorialokat,elég jók vannak fent. Igaz, én nem ruhavarrás miatt néztem, hanem táskák, játékok, patchworkök miatt.
2012. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

edd meg Cser Ágnes: Szabás-varrás c. könyvét. (lehet,hogy csak használtat tudsz venni). Abban az alapoktól kezdve minden benne van.

De azt tudnod kell,hogy elég sok időbe telik,mire tudsz varrni komolyabb darabokat is.

A varrógépet is tudnod kell használni.

Ha van még kérdésed, priviben szívesen segítek.

2012. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs. nem edd meg,hanem vedd meg.
2012. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!