Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hetente 3x-4x énekelek...

Ha hetente 3x-4x énekelek megtanulhatok szépen énekelni?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak úgy lehetséges, hogy énektanárhoz járok? Esetleg online, ingyenes énektanítás?
2012. dec. 9. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy alapból mennyire tudsz énekelni. Nekem botfülem és bothangom van, és minden nap szoktam énekelni, de még a rossz hallásommal is hallom visszahallgatáskor, hogy ez rémgyenge. Viszont jókat szoktam magamon ilyenkor röhögni, meg szeretem a hangszínem hallgatni, mások is megjegyezték, hogy tök jó hangom van, amikor beszélgettem egyesekkel.


Csak úgy kérdezz meg egy énektanárt, hogy mi hozható ki a hangodból, hogy egyáltalán van-e értelme továbbfejlesztened. Online énektanításról még nem hallottam, de ha van, akkor biztos fizetős, mert elég sokan élnének a lehetőséggel, de szerintem senki nem áldozná a szabad óráit ingyen.


Ha fejleszthető a hangod, akkor érdemes az énektanár, mert csak az ő instrukcióival tudsz igazán fejlődni, magadtól nem várhatsz kiemelkedő fejlődést.

2012. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy fejleszthető. On-line nem lehet éneket tanítani (vagy legalábbis nincs sok értelme), menj el tanárhoz.


Nekem nincs túl sok pénzem, úgyhogy beléptem egy kórusba. Nem egyenértékű egy magántanárral, de azért valamit segít.

2013. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:))
2013. márc. 6. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!