Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kerékpár feladása szétszerelés...

Kerékpár feladása szétszerelés nélkül egyben, melyik futárnál a legolcsóbb? Nagyjából mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Próbálgattam több futárcégnél kalkulátorral kiszámolni, de baromi drága 7 ezer ft vagy annál nagyobb szállítási díjakat kaptam. Ennél olcsóbban megoldható valahogyan? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. máj. 5. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy hova akarod szállítani....


Talán egyszerűbb összekötni egy vonatos kirándulással, és akkor csak egy kerékpárjegy kell neki. Meg a te jegyed persze, de azért mondom, ha betudod egy utazásnak, valami városnézésnek akkor nem feltétlen... Persze ha nem országon belül akarod szállítani, hanem Honoluluba küldenéd, az más. :) Ezért kérdeztem a célt...

2016. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Borsod megyéből Zalába. Ez a megoldás nem lehetséges, amit írtál. Mindenképpen futárral vagy hasonló megoldással.
2016. máj. 5. 13:17
 3/3 anonim válasza:
Miért nem próbálkozol a magyar postával? Azért ennyit nem kérnek érte. Nekem gyerekkerékpárt hoztak el. Nem is hittem, hogy felveszik, azt hittem be kell valami zsákba csomagolni, de nem, elhozták úgy natúrban:) Nem is emlékszem, hogy 1200 Ft volt talán?Vaterán rendeltem.
2016. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!