Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg rocker...

Szerintetek tényleg rocker vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják már ezt rám, mert nagyo imádok rock zenét hallgatni, imádom a Rammsteint, imádom az AC\DC-t , a Nirvanat, a Metallicat, az Asking alexandriat, Tankcsapdát, minden zenét ami rock. Utálom a szomorú zenéket, nagyon szeretem a sötét színeket, a feketét, a szürkét. Imàdok fekete pólóba menni suliba is meg mindenhova! Nem vagyok emo, hiszek Istenben, csak egyszerűen nem birok ki egy napot se, hogy ne hallgassak rock zenét. Tényleg rocker lehetek? (Egyébként szoktam hallgatni más zenét is, csak nem olyan kényes zenéket, mint pl Justin Bieber, vagy One direction , őket utálom.) Nagyon kivagyok, ha nem tudok egy napig rockzenét hallgatni.

13|L



2016. máj. 5. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább troll.
2016. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Utálom a rockot:D Attól hogy azt hallgatsz nem vagy az.
2016. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én se mondanám h ez már rockerség, egyszerűen csak rockot hallgatsz :)

Egyébként tetszik az ízlésed :3 Jó zenéket hallgatsz ^^ Am én is kb olyasmi vagyok mint te, de sosem mondanám magam rockernek vagy emonak (akármennyire is néz mindenki annak) vagy akárminek, mert sztem hülyeség magunkat bekategorizálni valahova.

2016. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2, én meg a rapet rühellem, mint a sz<3rt, de nem a mi ízlésünkről kérdezett a kérdező...:'D
2016. máj. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy meg a rap az is a "nem kedvencek" közzé tartozik.
2016. máj. 7. 11:13
 6/9 anonim válasza:
0%
Nyilván az vagy ha ilyeneket hallgatsz..de ezek eléggé a legalapabb együttesek..szerintem ismerkedj a metállal..az jobb :D Sodom, Sabaton, Ensiferum, Varg, Hatebreed stb..most csak írtam hirtelen párat, ami eszembe jutott
2016. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég.. ez most komoly? A Rammstein industrial metal, a Metallica korai thrash metal alap, az Asking Alexandria egy pocsék szar. Nem vagy rocker, csak egy 13 éves kis "én más vagyok mint a többi lány"
2016. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti válaszoló! Ezek amiket leírtál, ezek tényleg jó bandák, kedvencek közzé tartozik mostmár! Ha van kedved, vagy ha tudsz még akkor írhatsz ilyen bandákat! :-)
2016. máj. 28. 07:04
 9/9 anonim válasza:
Én vagyok az "utolso előtti válaszoló" :D nagyon..de tényleeg nagyoon sok jo metál zenekar van..ajánlom, hogy keresgélj ezen az oldalon..itt majd megtalálsz mindent, ami neked tetszik :) [link] plusz..az, hogy hiszel Istenben nem zárja ki, hogy rocker legyél..plusz nem feltétlenül jár mindig feketében az, aki szereti a rockot/metált. :D és jó ismerkedést az új bandákkal :3
2016. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!