Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rockerek! Ha választanotok...

Rockerek! Ha választanotok kéne, kit választanátok közölük: Ezt csak azért, mert amúgy nem enged kérdést feltenni:?

Figyelt kérdés
Corey Taylor, Andy Biersack, Johnatan Davis, Kurt Cobain, Brian Johnson, Alissa White-Gluz, Billie Joe, Lukács Laci, Kalapács József, Halász Ferenc, James Hetfield, Bruce Dickinson.

2016. márc. 28. 19:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
Mármint mire választani? :D Férfi vagyok és hetero, de Corey hangját szívesen elfogadnám.
2016. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ki a kedvencetek, csak így sikerült megfogalmazni, na...:D A kérdés hangra megy. Azt lehagytam, hogy írjátok meg légyszives a nemeteket, és a korotokat.
2016. márc. 28. 19:43
 3/19 anonim ***** válasza:

Minden tisztelem Bruce Dickinsoné, le a kalappal előtte, nála sokoldalúbb embert keveset tudnék mondani.


Hangban viszont Hammerjózsi viszi nálam a pálmát, bár valószínűleg elsősorban azért, mert fiatal korom meghatározó élménye volt (mind a mai napig).


42/f

2016. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hangra Bruce Dickinson közülök. De hozzá tenném a legjobb énekes számomra ebben a műfajban magasan Ronnie James Dio. Mások is jók, Bruce is zseniális, de Dio akkor is egy más kategória:D
2016. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 18l
2016. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Brian Johnson, ha már Bon Scott nem került fel a listára :D


16/F

2016. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Basszus! Azt hittem felírtam... (AC/DC <3)
2016. márc. 29. 12:19
 8/19 anonim ***** válasza:

Jah, hogy hangra? :D Gondolatban nem pont ilyen válaszra készültem fel...

De akkor legyen:

Talán Hetfield, Dickinson, Armstrong (harmadszorra csak sikerült leírnom), és természetesen Scott, ha már őt is bele vettük, szerintem az összes közül neki van a legkülönlegesebb hangja.

Viszont ha nem csak a felsoroltak közül lehet választani, akkor nálam Scott mellett Paul Stanley, Axl Rose, Freddie Mercury, Klaus Meine, Tom Keifer és Bon Jovi is vezetne.

2016. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bruce Dickinson az egyik kedvencem, de nem mehetek el Johnatan Davis és Corey Taylor mellet sem. Brian Johnsonnak és Bon Scottnak is remek hangja van. Nem tudnák kedvencet választani, de igazából nem is szeretnék. Semmiben sem szeretek kedvenceket választani.

14/f

2016. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Dickinsonnak van a legképzettebb, legjobb hangja talán, de nálam mégis Hetfield a nyerő, mert bár neki csak nagyon kis tartományban szól igazán jól a hangja, de nekem mégis ez az ami hozzám szól. Imádom. N/39
2016. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!