Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés

12L vagyok (átugorhatjuk a -fiatal vagy - komikat, nem pasizni akarok:D), 144 cm. Ehhez jön (az ismerőseim szerint szép arc (nincsenek pattanásaim, zöld a szemem) , bár szerintem kicsit kislányos (itt is átugorhatjuk a -pedig az vagy- komikat, mert én a kisebb korosztályra gondoltam..) . A hajam hosszú szőkésbarna. Szeretek sportolni, nem vagyok se sovány, se dagadt.

A 12-15F -nek,esetleg küldhetek képet, ha kér, idősebbnek nem ..:c

Köszönöm a válszokat😅



2016. máj. 5. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az ilyesmiket hanyagold, amúgy nem a magasság számít
2016. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, még csak most lépsz be a tini korba amikor a változások 99%-a lemegy. Most alacsony vagy, és nincsenek pattanásaid, de lehet, hogy jövőre, vagy két év múlva 190 leszel több pattanással mint szemöldökszállal.


Egyébként nem vagy alacsony egy 12 éves lányhoz képest. Felnőttnek alacsony lennél, de messze vagy még attól.


Kérdezd meg a szüleidet, idősebb lány rokonaidat, hogy ők mikor kezdtek el serdülni, nőni stb. Van aki lezavarja az egészet 13-14 évesen van aki folyamatosan csinálja 12-17 éves korában

2016. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!