Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keeresek egy filmet amit kb...

Keeresek egy filmet amit kb 10eve lattam. (a forrás kódhoz nagyon hasonló) egyetlen egyszer. Ejszaka felebredtem es ez ment a tv ben. Azota is keresem de soha senki nem latta. Kivancsi leszek itt kapok e valaszt. A sztori a kovetkezo :?

Figyelt kérdés
lehet nem is az elejetol neztem de ha latta valaki befog neki ugrani. egy srac miutan osszeveszett a baratnojevel bicajozik hazafele (este) baleset eri miutan felebred pszihologushoz kell jarnia. egyszer elkeveredik egy olyan helyre ahol halal utani szerzodeseket kotnek. ha baleset eri az embert de az agy mentheto egy almot ultessenek be toroljek az addigi emlekeit es az alommal osszefuggot rakjanak a helyere. a film vegeig sok kalajka van. a lenyeg hogy o rajon mar megkototte ezt es mar a halal utan van minden ami korulotte van pusztan csak alom. a szerzodes resze az is ha meghalna ebben az alomban vegleg meghal. mivel tajekoztattak errol almaban is a vegen ugy dont leugrik a haztetorol. 😊

2016. máj. 6. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Esetleg nem a vanília égboltra gondolsz?? imádom azt a filmet.. remélem tudtam segíteni.. :)
2016. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dede 😊👍 kb 12 lehettem mikor lattam es egeszen maig megmaradt
2016. máj. 13. 20:47
 3/3 A kérdező kommentje:
mar nem teljesen emlekeztem. de majdnem erre 😂😂
2016. máj. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!