Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legyen szives valaki magyarazz...

Legyen szives valaki magyarazza meg nekem azt, hogy miert vagyok en "koteles" kizarolag fenykepes cv-ket kuldeni az internetten talalhato allashirdetesek 90%-nal?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert szeretnék látni, hogy mégis ki a fene akar jelentkezni hozzájuk...


Remélem nem te kérdezted meg múltkor, hogy miért kell a motivációs levél!


A lényeg az, hogy ha bele gondolsz, te se vennél fel egy vadidegen embert, mielőtt legalább fényképen láttad volna, és beszéltél volna vele.

2016. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom magam igazoltatni szemelyivel a helyszinen es a diplomaimmal is. A referenciakat is tudom bizonyitani. A magyar torvenyek szerint rolam foto az en jovahagyasom nelkul nem keszulhet. Egy allashirdetes amelyk azt mondja ha nincs foto ne is gyere ezt elmeletileg serti valamilyen formaban, arrol nem is beszelve, hogy a portalok nyilvanosan tartjak a profilodat nem is lehet oket privatba tenni. Tehat en adjam meg tulajdonkeppen mindenkinek a lakcimem, telefonszamom, emailem, szuletesi datumom es arckepem, vagy ha nem akkor tanuljak meg koldulni.
2016. máj. 7. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg te tetted fel azt a kérdést is...


Egyrészt a képet nem ŐK készítik, így igen, az engedélyed nélkül nem készülhet rólad kép, nem is ott készítik.


Másrészt pedig ha ilyen teljesen általános, hétköznapi, megszokott, jól bevált, teljesen átlagos dologból ekkora ügyet kreálsz, akkor ne várd, hogy fel is vesznek.


Ahhoz, hogy komolyan vegyenek téged, neked is komolyan kell venned őket. Ha egy ilyen alap dolgot, mint egy önéletrajzot nem tudsz megcsinálni (vagy nem akarsz) akkor ne várd el, hogy bárki fel fog venni...


Nem sértegetni akarlak ezzel, mielőtt félre értenél, csak nem értem mi bajod van azzal, hogy ott van egy pici kép rólad egy olyan papíron, amin amúgy is a te adataid szerepelnek.

2016. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem en tettem fel azt kerdest, most hasznalom ezt az oldalt eloszor eletemben. Es nem a foto a papiron az irodaban a problema hanem az allaskereso portal mert oda toltod fel a cv-t szemelyes adatokkal, cimmel, telefonszammal, fotoval. Aztan ezt meg nem is tudod privatba tenni es mindenki lathatja eveken keresztul. Tudtommal ezek az adatok valamennyire bizalmasak.
2016. máj. 7. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja értem, nem tudom melyik oldalt használod, de egy cv általában nem szokott publikus lenni, max a munkáltatók láthatják, ezért ez elég érdekes, próbálkoztál másik oldalon is?
2016. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy minden úgy van, ahogyan írod a nyilvános profilról. De akkor te nem hirdetésre jelentkezel, hanem te hirdeted magad a portálon keresztül.

Egyébként nem vagy köteles munkát keresni sem képpel, sem kép nélkül. Semmilyen jogod nem sérült.

2016. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyan hirdetésre nem is jelentkezem. Nem mintha ronda lennék, de ne pofára vegyenek fel, hiszen nem fotómodellnek készülök, hanem irodai munkára. Hogy tudok-e normálisan kommunikálni, megjelenni, öltözködni, nem vagyok-e büdös, azt személyesen tudják lemérni, nem abból, hogy ki mennyire fotogén.
2016. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fotó az önéletrajzon nem is a fotógénség miatt van.


De most őszintén, csak gondoljatok bele, ha TI lennétek a másik oldalon, és FONTOS nektek, hogy kit vesztek fel,

Kit választanátok?

Akinek még az arcát sem ismeritek, vagy aki legalább hajlandó fotót csatolni egy papírhoz, ami állítólag róla szól.

2016. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!