Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a külföldi álláshirdetések?

Figyelt kérdés
A kérdésem a külföldi munkavállalással kapcsolatos. Mennyire megbízhatóak a külföldi álláshirdetések pl. az OLX-en? Leginkább a szakács állások érdekelnének. Valakinek tapasztalat esetleg?

2014. jún. 10. 21:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
45%

Nyelvtudás nélkül ne vágj bele

és főlegne feketén!

2014. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyira, mint a belföldiek. A kérdés ebben a formában értelmetlen. Léteznek nagy tapasztalattal rendelkező munkaközvetítő cégek, komoly referenciával. Ezekben meg lehet bízni, de ők jellemzően nem ingyenes helyeken jelentetik meg ajánlataikat.
2014. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) van angol nyelvtudásom.

Van esetleg tapasztalatotok ezekben a hirdetésekben? Próbáltátok már?

2014. jún. 11. 06:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz belföldit próbáltam. Három kamu munka volt (másolásos hülyeség), kettő szintén, csak másképpen. Egy esetben meg 4 alkalommal kellett megjelennem sértettként rendőrségen, bíróságon.
2014. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 goaus ***** válasza:
Magyar oldalakon magyar cégek hirdetnek, angol nem nagyon. Magyar cégben alap, h nem szabad megbízni. Az adott ország oldalain kell nézelődni. Angliában pl h egyet említsek, az indeed.co.uk De szerintem otthonról nagyon necces jó melót találni, érdemesebb kinézni egy várost ahol sok állás van, kimenni, és személyesen megcsinálni. Szakácsként - főleg ha jó vagy:) - angoltudással tuti kapsz melót, ettől ne is félj. Arra kell inkább számolni, hogy ez beletelhet időbe, 2-3 hónapra legyen pénz nálad. Aztán ha szerencsés vagy lehet egy-két hét és már dolgozol is.;)
2014. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztonságosabb és talán kevésbé kamu lenne, ha mondjuk az adott ország állásportáljain keresnél munkát. Vagy mondjuk egy itthoni, de azért nagyobb állásportálon, mert hát az olx-es álláshirdetések....én nem bíznék bennük annyira. Esetleg nézz szét a fb-on, ott is vannak nagyon jó ilyen jellegű oldalak, de ők is adott ország álláshirdetéseit ajánlják figyelmedbe. Nem tudom melyik országban szeretnél dolgozni, de Ausztriával kapcsolatban tudok mutatni jó fb oldalt. (nem, nem az enyém és semmilyen kötődésem nincs hozzá, azon kívül hogy lájkoltam)
2014. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat :) nem szeretnék nagyon német területre menni, mivel németül egy szót sem beszélek, inkább olyan helyre mennék ahol az angolt tudom hasznosítani, Anglián kívül :)
2014. jún. 11. 19:13
 8/11 A kérdező kommentje:
és egyedül a megélhetés mennyire necces külföldön?
2014. jún. 11. 19:15
 9/11 goaus ***** válasza:
Ha jó szakember vagy, és szorgalmas, gazdag leszel. Ha szerencse is párosul hozzá, nagyon gazdag. Ha csak úgy kimegy valaki, megél, de nem lesz diadalmenet. De nem is a pénz a lényeg, hanem az a nyugalom, a barátságos emberek, a morál, stb. Már Anglia is egy másik bolygónak tűnik Mo-hoz képest, nemhogy mondjuk USA, Ausztrália vagy éppen Kanada...
2014. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az eures weboldalról mik a tapasztalatok?
2014. jún. 15. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!