Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5SOS fanok! Luke Hemmings és...

5SOS fanok! Luke Hemmings és Michael Clifford közt tényleg van valami?

Figyelt kérdés
Sokan shippelik "Muke"-ot és mondják, hogy Luke és Michael együtt van. Ez igaz? Nagyon érdekelne a válasz, előre is köszönöm.:)

2016. máj. 8. 11:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerinted attól hogy valaki szereti őket, a zenéjüket, azt beavatják a magánéletükbe? Ezt senki nem tudja megmondani csak ők. De egyébként szerintem ez hülyeség. Soha nem értettem hogy a zenekarokba/fiúbandákba miért kell összeboronálni két tagot teljesen kívülálló embereknek...
2016. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Muke is real <3.

Amúgy nem tudom, de bármi lehetséges

2016. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lili.petki válasza:
nincs. Luke-nak most is van barátnője(Arzaylea), illetve Mikey-nak is volt
2016. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bitch pls. Minek oda a kérdőjel? Muke is real!! ❤❤
2016. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Szerintem nincsen, és nem nagyon támogatom Muke-ot, amúgy is Luke-nak ott van Asparagus xDD
2016. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én Lashtonért vagyok oda<3
2016. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
huh tehat ez mind csak a sajat velemenyem lesz,tehat senki ne oljon meg xdd.szerintem a muke letezett.luke es michael egyutt voltak egy par evig ebben biztos vagyok,de aztan kepbe jottek ugye a baratnok.luke es azraylea kilove,ok tuti nem voltak ugy tenylegesen egyutt mert uhf xddmindegy.de michael megtalalta crystalt akivel most annyira boldog,luke meg ugye sierrat .tehat szerintem egyutt voltak de mar nincsenek.biztos szeretik meg egymast valamennyire,de mike tul szerelmes most crystalbe,es szemely szerint sierrat es crystalt is imadom,mert nincs okom utalni oket.tehat jupp,nem vagyok toxikus muke shipper,de orult muke shipper mar annal inkabb LOLes ha mar shippeknel tartunk,sztem calum es ashton kozott is van valami.nagyon szoros legjobb baratok,es ugye cal szingli,kaykayrol meg nem sokat hallunk szoval hmmm de ez nyilvan nem jelent semmit,csak a sajat hulye kis gondolataim de ha valaki akarja oket bovebben is hallani akkor privatba nyugodtan irhat
2021. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!