Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok fejlődéshez?

Figyelt kérdés
szeretném fejleszteni magam, nem tudom, mit miket olvassak, na és mennyit ? hogy tartsak szünetet, mit igyak egyek ami melette még segit feldolgozni az információt ?
2016. máj. 8. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Ez még eléggé tág fogalom. Konkretizálnád kérlek, hogy milyen területen szeretnél fejlődni? Vagy hogy mit értesz fejlődés alatt. :)
2016. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ajánlom a Mary Hooperes könyveket. Nekem az Eliza Rose című műve van még,a másik kettőt könyvtárból vettem ki. Mary Hooper írásaiból nem sokat fordítottak le magyarra. Ezekben a könyvekben a múltról,az akkor életről,emberekről,társadalmi rétegekről olvashatsz,de nem csupán tényekben,hanem izgalmas,olykor veszélyes kalandok során. A könyvek mindegyikének (amiket én olvastam) főszereplője egy 16 év körüli lány,akit végig kísérhetünk a történet során. Nagyon ajánlom! :)
2016. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nicholas Sparks biztos fejlődést jelent lelkileg ,s rájössz ,hogy nem minden annyira természetes hogy van neked,meg persze sírsz egy sort rajta ,vagyis rám így hatott:)
2016. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!